РІШЕННЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ

EJRC 2 Web Edition дозволяє одночасно працювати з базою даних як усередині корпоративної мережі за допомогою EJRC 2, так і віддалено через веб-інтерфейс. Рішення включає можливості EJRC 2 Manager і EJRC 2 Web Manager дозволяючи отримувати доступ відповідальним особам до завдань на виконання робіт. Отримати інформацію про стан замовлення може тепер замовник знаючи штрих-код замовлення. Єдиний формат бази злиття та шаблонів документів MS Word та Open Office у EJRC 2 та EJRC 2 Web Edition. Унікальна можливість створення та редагування шаблонів звітних форм on-line. Шаблони звітних форм можуть бути як на сервері EJRC 2 Web Manager, так і локально у клієнта. Є можливість експорту сформованих документів у поширені формати Doc, Xls, Pdf, Html та інші.

Унікальне рішення Отримайте більше

EJRC 2 Web Edition

ВЕБ-рішення для програми "Електронний журнал реєстрації клієнтів 2" (EJRC 2) дозволяє вести оперативний облік рахунків, договорів та актів на виконання земельно-кадастрових робіт, бази платіжних доручень та завдань виконання робіт. Користувач має можливість коригувати як сформовані документи, і шаблони документів. В EJRC 2 Web Edition передбачено відстеження виконання окремих етапів робіт та облік прийнятих документів від замовника. Адміністратор системи може налаштовувати права доступу для окремих користувачів. Рішення дозволяє ефективно планувати виконання робіт. EJRC 2 Web Edition розроблено на базі технологій Apache Tomcat 7, Java, MS SQL Server 2008, Spring, Hibernate, Html, Css...

Реєстр замовлень Параметри договору

Унікальне рішення

За допомогою EJRC 2 Web Edition розробленого Компанією ШЕЛС Ваш бізнес істотно розширить сферу застосування та географію використання.

Реєстр платіжок Параметри платіжки

Отримайте більше

Рішення дозволяє створити корпоративний сайт компанії та об'єднати роботу віддалених офісів та співробітників.

Реєстр завдань Параметри завдання

Програма лояльності

Приєднуйтесь сьогодні до групи користувачів EJRC 2 Web Edition та отримайте значну знижку на інноваційне рішення для Вашого бізнесу.

Параметри доступу Список сторінок сайту

Відкрити демонстраційну версію Замовити EJRC 2 Web Edition
Bootstrap