GIS 6 Web Edition

GIS 6 Web Edition дозволяє одночасно працювати з базою даних як усередині корпоративної мережі за допомогою GIS 6, так і віддалено через веб-інтерфейс. Унікальна можливість створення та редагування шаблонів звітних форм on-line. Шаблони звітних форм можуть бути як на сервері EJRC 2 Web Edition, так і локально у клієнта. Є можливість експорту сформованих документів у поширені формати Doc, Xls, Pdf та інші. Масштабованість GIS 6 Web Edition дозволяє створити повноцінний сайт компанії. Рішення розроблено на базі технологій Apache Tomcat 7, Java, MS SQL Server 2008, Spring, Hibernate, Html, Css...

Унікальне рішення для землеустрою Програма лояльності для постійних клієнтів

Унікальне рішення для землеустрою

За допомогою GIS 6 Web Edition розробленого Компанією ШЕЛС Ваш бізнес суттєво розширить сферу застосування та географію використання. Рішення дозволяє працювати через Веб-інтерфейс одночасно в GIS 6 Web Edition та EJRC 2 Web Edition. Єдина панель адміністрування дозволяє надавати доступ та розподіляти права доступу для користувачів.

Реєстр земельних ділянок Реєстр договорів оренди

Отримайте більше

Рішення дозволяє не тільки працювати з ГЕО-інформаційною системою, а й створити корпоративний сайт компанії, а також поєднати роботу віддалених офісів та співробітників. Адміністратор рішення може налаштувати інтерфейс та параметри під потреби замовника.

Параметри земельної ділянки Параметри суб'єкта права

Програма лояльності

Приєднуйтесь сьогодні до групи користувачів GIS 6 Web Edition та отримайте знижку на інноваційне рішення для Вашого бізнесу.

Параметри доступу Список сторінок сайту

GIS 6 Flex Edition

Веб-рішення дозволяє суттєво розширити мобільність використання даних програми ГІС 6, а також розширити можливості системи. Тепер доступ до інформації можна виконувати з будь-якого пристрою, який має доступ до Інтернету або всередині корпоративної мережі. Серверна частина ВЕБ-рішення може бути розгорнута як у MS Windows, так і в Unix системах. Параметри та правила доступу користувачів через веб-інтерфейс аналогічні користувачам ГІС 6. Рішення розроблено на базі технологій Apache, Java, Adobe Flex, MS SQL Server, GisMapServer та Google Map.

Поточна версія демонструє можливості використання технологій для надання оперативного доступу до даних ГІС 6 через ВЕБ-інтерфейс. Крім стандартних для програми ГІС 6 можливостей, ВЕБ-рішення дозволяє виконувати: редагування та візуалізацію ГЕО-просторових баз даних створених користувачем, здійснювати оn-line стеження за об'єктами за допомогою встановлених GPS-tracker пристроїв, керувати базою даних сканованих матеріалів та інших файлів, відображати графічне подання оперативної статистичної інформації.

Атлас України Земельні ділянки

Створення та редагування ГЕО-просторових баз даних, створених користувачем. Можливість здійснювати векторизацію через веб-інтерфейс, а також редагувати семантичну інформацію.

Візуалізація ГЕО-просторових баз даних, створених користувачем. Можливість використання заливки кольорів, що залежить від значень семантичної інформації в базах даних.

Договори оренди GPS навігація

Відображення переміщення мобільних об'єктів, що передають розташування за допомогою GPS-tracker пристроїв. Можливість одержання інформації за вибраний період. Відображення пробігу та витрати палива.

Відбір договорів оренди за кодом КОАТУУ, адресою земельної ділянки, орендарем, станом ділянки та видом договору. Відображення на карті Google Map договорів оренди із заливкою, що відповідає кількості днів до закінчення терміну оренди. Підсвічування вибраних записів та інформації.

Відображення меж земельної ділянки Відбір земельних ділянок

Повноцінний відбір земельних ділянок аналогічний існуючому у програмі ГІС 6. У списку знайдених земельних ділянок відображаються мітки, маркування та стан записів. Можливість відображення параметрів вибраної земельної ділянки.

Відображення меж та параметрів земельної ділянки. Малюнок земельної ділянки максимально відповідає відображенню у вікні «Камеральні функції…» програми ГІС 6. Списки даних, пов'язаних із обраною земельною ділянкою. Відображення інших ділянок та карти з GisMapServer.

Перевірка накладання обмінних файлів Статистична інформація

Відображення графіків присвоєння кадастрових номерів за обраний період, статистика стану земельних ділянок, помісячна інформація про створені, змінені та видалені записи.

Відображення вибраних обмінних файлів у форматі XML та IN4 на карті дозволяє перевірити накладення з іншими земельними ділянками. Є можливість включення шарів обмінного файлу, інших ділянок та карти з GisMapServer.

Відкрити демонстрацію GIS 6 Web Edition Завантажити презентацію GIS 6 Web Edition Завантажити демонстраційну версію GIS 6 Web Edition Замовити GIS 6 Web Edition
Bootstrap