GIS 6.2

Геодезична Інформаційна Система 6

GIS Agro 6.2

Геодезична Інформаційна Система 6 Агро

КВЗКР 2.1

Кошториси для виконання земельно-кадастрових і проектно-вишукувальних робіт

GisMap Server 1.0

Графічний сервер для ГІС 6 і MapDraw 2

EJRC 2.1

Електроний журнал реєстрації клієнтів 2

MapDraw 2.2

Векторний редактор файлів у форматі ArcView/ArcGis

Google

ІСТОРІЯ РОЗРОБОК ЗА 2018 РІК

29 грудня 2018 року - GIS 6.2.1.0

Внесено нові зміни до довідників адміністративно-територіальних одиниць, пов'язаних із перейменуванням окремих населених пунктів та рад відповідно до змін у законодавстві України. У параметрах "Рада" та "Населений пункт" додано параметр "Спільнота" та змінено інтерфейс. У вікні "Параметри полігону (земельної ділянки)" додано параметр "Відображення" , який дозволяє вимкнути видимість контуру. У вікні "Карта" у шарі "Земельні ділянки" для інструмента "Створення об'єктів" додано на вибір операції з намальованим контуром: "Створити нову Ділянка", "Присвоїти поточній"та "Знайти та присвоїти ділянці". У вікні "Земельні ділянки" для функцій копіювання/вставки координат додано можливість копіювання та перенесення суміжних ділянок. У вікні "Імпорт обмінних файлів XML/IN4" додано параметр "Надати кадастровий номер з найменування файлу".

26 жовтня 2018 року - GIS 6.2.0.9

Внесено нові зміни до довідників адміністративно-територіальних одиниць, пов'язаних із перейменуванням окремих населених пунктів та рад відповідно до законодавства України. У вікні "Земельні ділянки" для функції "Перетворити зазначені ділянки в УСК-2000/СК-63" додано сервіс перетворення координат від "SystemNet" (Систем Cолюшнс). У вікні "Камеральні функції" для функції "Вирізати з ділянки" додано можливість вирізання кількох виділених контурів. У вікні "Параметри агрогрупи" додано параметр "Провінція". У вікні "Грошова оцінка" додано друк таблиць "Розрахунок по-факторного комплексного індексу"та "Вагові коефіцієнти факторів оцінки", а також додано функцію видалення всіх координат вибраного контуру. У вікні "Список видів агрогруп ґрунтів" додано фільтр по провінціях.

24 жовтня 2018 року - EJRC 2.1.3.4

Додано модуль "Заробітна плата" для складання та розрахунку заробітної плати за виконання завдань. У довіднику "Збірники цін" оновлено коефіцієнти відповідно до змін №3 ГОСи Д.1.1-7:2013 затверджених наказом ГП «УкрНиУЦ» від 24.09.2018 року № 334.

18-19 жовтня 2018 року - Відбувся семінар-тренінг у Кропивницькому

У Кропивницькому відбувся дводенний семінар-тренінг за програмою Геодезична Інформаційна Система 6 (ГІС6), присвячений формуванню обмінного файлу земельно-кадастрової інформації у форматі XML, відповідно до Постанови № 1115 від 23.12.2015 року, Постановою КМ № 1051 від 17.10.2012 року та вимогами Національної кадастрової системи (НКС) при формуванні даних обмінного файлу XML, імпорту та розрахунку теодолітних ходів та пікетів, створення земельних ділянок, обмеження та сервітутів, трансформування систем координат в УСК-2000, підключення до Публічної кадастрової карти Українита Google Maps. Учасники семінару отримали теоретичні та практичні навички з робіт у програмі ГІС 6, які підтверджені іменним Сертифікатом.

16 жовтня 2018 року - КВЗКР 2.1.2.7

У збірниках цін оновлено коефіцієнти індексації відповідно до змін №3 ГОСи Д.1.1-7:2013 затверджених наказом ГП «УкрНДУЦ» від 24.09.2018 року № 334.

25 липня 2018 року - GIS 6.2.0.8

Для функції створення обмежень/сервітутів із буферної зони додано можливість автоматичного зменшення розмірів контурів на 1 мм, щоб унеможливити перетин з контуром земельної ділянки. Створено параметр-перемикач для вибору математичного чи бухгалтерського методу округлення координат, площ тощо. Внесено зміни щодо розрахунку грошової оцінки земельної ділянки, створення обмінного файлу XML за нормативною грошовою оцінкою населених пунктів, створення оціночних зон. Виправлено роботу деяких функцій при включенні фільтрації земельних ділянок у головному вікні.

18 липня 2018 року - EJRC 2.1.3.3

Створено модуль складання, розрахунку та друку кошторису за формою №3-П. Додано можливість створення користувацьких та стандартних найменувань предмета договору. У вікні "Список рішень, що надають право", додано функцію дублювання записів з подальшим редагуванням нового запису. У вікні "Установки програми" додано параметр "Наскрізна нумерація рахунків, договорів та актів", який застосовується при використанні правила № 179 для наскрізної нумерації документації, створеної різними групами користувачів.

18 липня 2018 року - КВЗКР 2.1.2.6

У модулі складання та розрахунку загальної вартості кошторису за формою №3-П застосовані додаткові показники "Єдиного податку"та "Державної експертизи".

6 червня 2018 року - GIS 6.2.0.7

Внесено зміни до довідника видів обмежень відповідно до Постанови КМУ від 07.02.2018 року № 105. Додано можливість підключення до бази даних ГІС 6 на MS SQL Server 2017. Для імпорту обмінних файлів XML додано можливість коректного імпорту інформації про суміжники з буквено-цифровими позначеннями (А1, А2 тощо), а також додано можливість створення суб'єктів права (із зазначенням переходу права) з блоку "LegalModeInfo" (Право користування ділянкою). У вікні "Земельні ділянки" додано перевірки на заповнення даних під час розрахунку грошової оцінки земельної ділянки. У вікні "Перегляд об'єктів" додано можливість відображення значень внутрішніх кутів. У вікні "Список проїздів" додано можливість автоматичного відбору списку проїздів за кодом КОАТУУ на рівні Рад. У вікні "Імпорт з MS Excel" додано функцію маркування земельних ділянок по ПІБ суб'єктів права.

31 травня 2018 року - КВЗКР 2.1.2.5

Додано модуль складання, розрахунку та друку кошторису за формою №3-П. Доданий у меню "Друк" пункт "Касовий ордер".

17-18 травня 2018 року - Відбувся семінар-тренінг у Києві

У м. Київ відбувся дводенний семінар-тренінг за програмою Геодезична Інформаційна Система 6 (ГІС6), присвячений формуванню обмінного файлу земельно-кадастрової інформації у форматі XML, відповідно до Постанови № 1115 від 23.12.2015 року, Постанови КМ № 1051 від 17.10.2012 року та вимогами Національної кадастрової системи (НКС) при формуванні даних обмінного файлу XML, імпорту та розрахунку теодолітних ходів та пікетів, створення земельних ділянок, обмежень та сервітутів, трансформування систем координат в УСК-2000, підключення до Публічної кадастровой картки Українита Google Maps. Учасники семінару отримали теоретичні та практичні навички роботи в програмі ГІС 6, які підтверджені іменним Сертифікатом.

6 квітня 2018 року - GIS 6.2.0.6

Внесено зміни до довідника угідь (КВЗУ) відповідно до листа ГП ЦГЗК від 28.02.2018 року № 269. Відповідно до Постанови КМУ від 16.11.2016 року № 831 "Про затвердження Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення" внесено зміни до меню "Списки" додано довідник "Сільськогосподарські райони", у параметрах агрогрупи додано параметри рентного доходу для агрогрупи, змінено інтерфейс додано розрахунок вартості земельної ділянки за показниками рентного прибутку с/г району. У вікні "Камеральні функції" в меню "Відображення"/"Шар теодолітний хід" додано пункт "Відобразити позначені ходи" для відображення всіх ходів помічених зеленою міткою. У вікні "Грошова оцінка" додано функцію "Контроль координат кордонів, зон і районів" (F10) для перевірки на перетин контуру населеного пункту/ради з контурами оціночних районів і зон, перетин між контурами агрогруп, оціночних районів і зон. У вікні "Карта" для шарів модуля "Грошова оцінка" застосовано фільтр відображення контурів з меню "Вигляд", а у вікні "Параметри шару (Земельні ділянки)"/закладка "Режим відображення" в блоці "Фільтр" додано параметр для відображення тільки поточної ділянки. У вікні "Земельні ділянки" для функції "Ділянок з ArcGIS (Shp)" додано можливість вибору формату структури файлу бази даних.

3 березня 2018 року - GIS 6.2.0.5

При експорті даних в обмінний файл XMLзмінено формат порожніх дескрипторів. У вікні "Грошова оцінка" внесено зміни до структури обмінного файлу XML грошової оцінки населеного пункту відповідно до вимог НКС, додано зміни до довідника "Локальні фактори"та у довідник "Перелік документів для формування технічної документації". У вікні "Налаштування програми" у закладці "Розрахунки"/"Інше" додано параметр "Вигляд межового знака". Для функції меню "Сервіс"/"Присвоїти усім зазначеним ділянкам вибрані значення поточного запису" додано параметр для наскрізної нумерації ділянок БД або тільки позначені зеленою міткою.

8 лютого 2018 року - GIS 6.2.0.4

Внесено нові зміни до довідників адміністративно-територіальних одиниць для функції "Контроль заповненої інформації (для оператора) (F4)" додано додаткові перевірки відповідно до вимог НКС до структури XML-файлів на кількість замкнутих полігональних об'єктів, спосіб опису контурів, перетин контурів обмежень/сервітутів з контуром земельної ділянки та дублікати точок. У вікні "Налаштування програми" у закладці "Малюнок"/"Оформлення та розміри" розділені параметри (колір та товщина ліній, колір позначень) для "Сервітутів"та "Обмежень". У вікні "Земельні ділянки" у контекстному меню для закладок "Обмеження"та "Сервітути" додано функцію перерахунку контурів для всіх зазначених земельних ділянок. У вікні "Параметри земельної ділянки" додано кнопку "Автоформування кад.номера"використовуючи дані сервера www.map.land.gov.ua.

12 січня 2018 року - КВЗКР 2.1.2.4

У збірниках цін оновлено коефіцієнт індексації (станом на 09.01.2018 року) збірника цін Київ 2001 року. У вікні "Налаштування програми", у закладці "Розрахунки" додано параметр "Відображення додаткової інформації в таблиці договорів". Для таблиці рахунків та договорів у головному вікні програми додано можливість відображення колонки "Вид робіт" з можливістю сортування за вмістом. Розширено функціонал редактора звітних форм FastReport.

Bootstrap