GIS 6.2

Геодезична Інформаційна Система 6

GIS Agro 6.2

Геодезична Інформаційна Система 6 Агро

КВЗКР 2.1

Кошториси для виконання земельно-кадастрових і проектно-вишукувальних робіт

GisMap Server 1.0

Графічний сервер для ГІС 6 і MapDraw 2

EJRC 2.1

Електроний журнал реєстрації клієнтів 2

MapDraw 2.2

Векторний редактор файлів у форматі ArcView/ArcGis

Google

ІСТОРІЯ РОЗРОБОК ЗА 2021 РІК

23 листопада 2021 року - ГІС 6.2.2.6

Виправлено критичну помилку при зверненні до області пам'яті під час запуску програми (проблема для Windows 10). До функцій авто-формування адреси, для міст обласного підпорядкування, додано перевірку на входження до складу ОТГ та виключено дублювання найменування міста/ради. Для автоматичного оновлення програми додано перевірку завантаження бета-версій.

22 листопада 2021 року - ЕЖРК 2.1.4.3

Внесено зміни до значення поправочних коефіцієнтів для збірників цін відповідно до Наказу Мінрегіону від 01.11.2021 року № 821. Внесено зміни до довідників "Районів", "Об'єднаних територіальних громад", "Рад", "Населених пунктів" по Волинській, Закарпатській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській та Чернігівській областях у закладці "Рахунки та договори" доданий параметр відбору за "ПІБ представника замовника". У вікнах з параметрами "Фізичних/ Юридичних осіб", "Земельної ділянки" додано перемикач "Старий та новий формати адреси" по коду КОАТУУ.

15 листопада 2021 року - КВЗКР 2.1.3.4

Внесено зміни до значення поправочних коефіцієнтів для збірників цін відповідно до Наказу Мінрегіону від 01.11.2021 року № 821.

05 листопада 2021 року - ГІС 6.2.2.5

Відповідно до постанови КМУ № 821 від 28.07.2021 року оновлено довідник "Видів цільового призначення (КВЦПЗ)"та адаптовано структуру обмінного файлу XML. Додано нові види "Територіальних зон": "Кордони функціональних зон"та "Державний кордон України". Внесено зміни до довідників "Об'єднаних територіальних громад"та "Рад" по Волинській області. У головному вікні "Земельні ділянки" прибрано додаткові панелі та кнопки, що не використовуються. У вікні "Параметри земельної ділянки" додані закладки "Облікові номери (артикул)"та "Старий кадастровий номер", а також додані поля "Адреса XML" де користувач може заповнити значення для експорту в XML (теги "Region", "District", "Settlement").

16 серпня 2021 року - ГІС 6.2.2.4

Внесено зміни до довідників "Районів", "Об'єднаних територіальних громад", "Рад", "Населених пунктів" по Запорізькій, Київській, Миколаївській та Чернігівській областях. До реєстру "Межових знаків" додано можливість підключення зображень для формування звітів. Додано можливість завантаження бета-версій оновлень із програми, якщо вже встановлено бета-версію. У вікні "Камеральні функції" в меню "Обчислення" додано реєстр геодезичних пунктів ГГС, можливість їх імпорту з MS Excelта окремий шар "геодезичні пункти". Додано нову звітну форму кадастрового плану відповідно до останніх змін у законодавстві. У вікні "Карта" для шару "Інтернет-карта" додано нові види карт: "Оглядова карта України (dgm.gki.com.ua)"та "Ортофотоплани (dki.com.ua)". У вікні "Імпорт із MS Excel" для виду імпорту "Перейменування ділянок і присвоєння значень"та "Зведених даних" додані деякі колонки.

9 квітня 2021 року - ГІС 6.2.2.3

Внесено зміни до довідників "Районів", "Об'єднаних територіальних громад", "Рад", "Населених пунктів" по Кіровоградській, Дніпропетровській та Одеській областях. Додано платну функцію "Отримання координат за кадастровим номером" через сервіс GisFile.Com (функція векторизації підкладки з НКР). Для імпорту обмінних файлів додано підтримку файлів з кодуванням. UTF-8 (BOM). У вікні "Для імпорту обмінних файлів додано підтримку файлів з кодуванням." збільшено максимальна кількість символів для параметра "Назва документу". У вікнах із параметрами "Фізичних/Юридичних осіб", "Земельної ділянки" додано перемикач "Старий та новий формати адреси" по коду КОАТУУ, а у вікні "Налаштування програми" У закладці "Розрахунки" додано набір параметрів для автоматичного формування адреси у новій формі. Для функції "Імпорт об'єктів із формату GeoJeson" додано підтримку формату JSON-файлів.

9 квітня 2021 року - ГІС Агро 6.2.2.3

Внесено зміни до довідників "Районів", "Об'єднаних територіальних громад", "Рад", "Населених пунктів" по Кіровоградській, Дніпропетровській та Одеській областях. Додано платну функцію "Отримання координат за кадастровим номером" через сервіс GisFile.Com (функція векторизації підкладки з НКС). У вікні "Земельні ділянки" в меню "імпорт" додано функцію "Імпорт об'єктів з формату GeoJeson" з підтримкою мультиполігональних контурів для формування меж ОТГ. У вікні "Камеральні функції" в меню "Відображення" додано групу пунктів "Шарові межові знаки". У вікні "Налаштування програми" у закладці "Обмінний файл XML" додано деякі налаштування. Для імпорту обмінних файлів додано підтримку файлів із кодуванням UTF-8(BOM). Розширено набір полів для функцій "Імпорт/Експорт полігонів в ArcGIS (Shp)".

15 січня 2021 року - ЕЖРК 2.1.4.2

У вікні "Списки фізичних осіб" додано функцію експорту записів "Зберегти до архіву". Оновлено довідники "Об'єднаних територіальних громад", "Рад"та "Населених пунктів" України. Додано нову перевірку та визначення за кодом КОАТУУ населеного пункту/ради, який входить до складу ОТГ та з іншого району.

Bootstrap