GIS 6.2

Геодезична Інформаційна Система 6

GIS Agro 6.2

Геодезична Інформаційна Система 6 Агро

КВЗКР 2.1

Кошториси для виконання земельно-кадастрових і проектно-вишукувальних робіт

GisMap Server 1.0

Графічний сервер для ГІС 6 і MapDraw 2

EJRC 2.1

Електроний журнал реєстрації клієнтів 2

MapDraw 2.2

Векторний редактор файлів у форматі ArcView/ArcGis

Google

ІСТОРІЯ РОЗРОБОК ЗА 2019 РІК

18 листопада 2019 року - GIS 6.2.1.7

Для функції "Контроль заповненої інформації (для оператора) (F4)" додано перевірку на кількість замкнутих контурів об'єктів внутрішньогосподарського пристрою та перевірку суми "Частин" власності для "Суб'єктів права". Для імпорту обмінних файлів XML додано запис інформації з блоку ParcelMetricInfo.Description в "Коментарі" земельної ділянки якщо кількість символів перевищує 255 знаків, а також запис значення тега "Зміст обмеження" (RestrictionName) у параметр "Найменування об'єкта" обмежень/сервітутів якщо він не відповідає записам довідника "Види обмежень XML". Оновлено довідники "Об'єднані територіальні громади". Для угідь зроблено можливість збереження параметрів у шаблоні та завантаження із шаблону. У вікні "Земельні ділянки" додано можливість автоматичного відображення кольору маркування. земельних ділянок за "Станом запису". У вікні "Камеральні функції" додано функцію "Інтерполяція точок за відстанню" для перевірки та формування точок у виділених контурах із зазначеним кроком (м), У вікні "Майстер проектування земельних ділянок" додано пункт меню для паювання користувача за вартістю, додано можливість відображення декількох суб'єктів права інших ділянок. У вікні "Параметри платіжного доручення" (розрахункового рахунку) параметр "Номер рахунку" адаптований під IBAN код, а також автозаповнення значення параметрів "МФО"та "Найменування банку"зі значення коду IBAN. У вікні "Налаштування програми", у закладці "Обмінний файл XML" у блоці "Категорія та призначення" доданий новий формат заповнення "Цільового призначення за документом" - "Purpose=код КВЦНЗ; Use=найменування КВЦНЗ".

12 листопада 2019 року - EJRC 2.1.3.8

Оновлено довідник "Об'єднані територіальні громади". У вікні "Параметри платіжного доручення" (розрахункового рахунку) параметр "Номер рахунку" адаптований під IBAN код додано автозаповнення значення параметрів "МФО"та "Найменування банку"зі значення коду IBAN. Внесено зміни до розрахунку кошторису за формою №3-П. У вікні "Налаштування програми" у закладці "Розрахунки" додано параметр виду розрахунку "Загальновиробничі витрати".

12 листопада 2019 року - КВЗКР 2.1.3.2

У вікні "Параметри договору" додані закладки "Договір", "Замовник", "Земельна ділянка", а на закладці "Замовник" додані параметри: "ПІБ (кого?) представника", "Посада". У вікні "Параметри кошторису (Форма № 3-П)" додано кнопки "Редагувати" для внесення виправлень та "Видалити кошторис". У вікні "Параметри програми" у закладці "Розрахунки" додано параметр "Загальновиробничі витрати".

24 вересня 2019 року - GIS 6.2.1.6

Відповідно до постанов КМУ № 477 від 05.06.2019та № 760 від 21.08.2019 р.р. додано вид територіальних зон - "022. Масив земель сільськогосподарського призначення", у параметрах земельної ділянки додано параметр "Обліковий номер масиву", а в довіднику "Видів угідь КВЗУ" додано позицію "003.06 - Степу". Оновлено шаблони заяв для ЦПАУ відповідно до змін у постанові № 1051та додано шаблони "Заява для ЦПАУ про виявлення технічної помилки.fr3"та "Заяву для ЦПАУ на суборенду або сервітут.fr3". Для експорту обмінних файлів XML додано формування блоку "LandsMassif" зі значенням облікового номера масиву ("LandsMassifCode"). Оновлено довідник "Об'єднані територіальні громади" для Закарпатської та Вінницької областей. У вікні "Камеральні функції" додана функція створення в косметичних шарах об'єктів типу "Текст"і додана можливість додавання крапок, що відсутні, з об'єктів косметичних шарів. У параметрах банківського рахунку додано параметр "Номер банківської картки". У вікні "Параметри земельної ділянки" додано поле "Площа пасовищ".

26 липня 2019 року - EJRC 2.1.3.7

У вікні "Майстер створення нового запису" додано функцію автоматичного коригування кадастрового номера земельної ділянки без роздільників, а також додано автозаповнення полів "Номер будинку", "Номер корпусу"та "Номер квартири" з параметрів знайденої земельної ділянки з БД GIS6. Оновлено довідник "Об'єднані територіальні громади" для Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Полтавської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Херсонської, Львівської, Рівненської та Сумської областей. У вікні "Параметри земельної ділянки" додано параметри "Номер корпусу"та "Номер квартири". У вікні "Параметри платіжного доручення" додано параметр "Платіжна картка". У вікні "Відбір записів" у закладці "Платіжне доручення" додано параметр відбору "Банківська картка".

03 липня 2019 року - GIS 6.2.1.5

Оновлено довідник "Об'єднані територіальні громади" для Львівської, Рівненської та Сумської областей. У вікні "Земельні ділянки" для функції "Контроль заповненої інформації (для оператора) (F4)" додано додаткову перевірку на відповідність "Орендодавця" з поточним "Суб'єктом права", а у закладці "Координати"/"Межові знаки" додано функцію "Перенумерація Межових знаків". У вікні "Відбір записів (земельних ділянок)" для блоку "Земельні ділянки" додано новий параметр відбору "Наявність координат" для пошуку записів з контурами та без контурів.

10 червня 2019 року - GIS 6.2.1.4

Оновлено довідник "Об'єднані територіальні громади" для Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Полтавської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Херсонської областей. У вікні "Параметри технічної документації" у списку "Вид документації XML" додано значення коду технічної документації для XML. Для списків "Фізичних/Юридичних осіб" додано функції архівування (запис даних на диск) та доповнення з архівів для перенесення списків меду різними БД GIS6. У вікні "Камеральні функції" для шару "План" в меню "Відображення" додано додаткові пункти "Білий фон для промірів"та "Білий фон для умовних позначень". В "Налаштування програми" на закладці "Малюнок"/"Оформлення та розміри" додано параметр "Колір об'єктів плану" для інших ділянок. У вікні "Пошук населених пунктів" додано пошук записів за старими найменуваннями Ради Населених пунктів.

15-16 травня 2019 року - Відбувся семінар-тренінг у Кропивницькому

У Кропивницькому відбувся дводенний семінар-тренінг за програмою Геодезична Інформаційна Система 6 (ГиС6), присвячений формуванню обмінного файлу земельно-кадастрової інформації у форматі XML, відповідно до Постанови № 1115 від 23.12.2015 року, Постановою КМ № 1051 від 17.10.2012 року та вимогами Національної кадастрової системи (НКС) при формуванні даних обмінного файлу XML, імпорту та розрахунку теодолітних ходовта пікетів, створення земельних ділянок, обмеження та сервітутів, трансформування систем координат в УСК-2000 та МСК-2000, підключення до Публічної кадастрової карти Українита Google Maps. Також на семінарі була представлена окрема версія ГІС 6 Агро. Учасники семінару отримали теоретичні та практичні навички роботи в програмі ГІС 6, які підтверджені іменним Сертифікатом.

11 квітня 2019 року - КВЗКР 2.1.3.1

У стандартному наборі звітних форм оновлено поля з стандартними датами. У головному вікні програми додано кнопку "Оновлення даних" для застосування вибраних параметрів фільтрування.

10 квітня 2019 року - GIS 6.2.1.3

Включено повнофункціональне перетворення координат з СК-63 в УСК/МСК-2000 через сервер "SystemNet" (Систем Cолюшнс) з відображенням поточного балансу. У меню "Сервіс" додано функцію "Автоматична перевірка на заповнення кадастрового номера" для порівняння значення кадастрового номера земельної ділянки із сервером "Національна кадастрова карта України". У вікні "Параметри технічної документації" для поля "Вигляд документації Xml" додано відображення коду XML. У вікні "Камеральні функції" в меню "Відображення"/"Параметри відображення" додано пункт "значення кутів без секунд". У вікні "Карта" додано нові види карт для шару "Інтернет-карта": Державна геодезична мережа України, Топологічна карта України, Лінійно-кутова мережа, Кордони адміністративно-територіальних одиниць України.

15 березня 2019 року - GIS 6.2.1.2

Оновлено довідник "Об'єднані територіальні громади" для Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Тернопільської, Миколаївської та Харківської областей. У вікні "Земельні ділянки" у заголовку вікна програми додано відображення найменування підприємства з установок програми/закладка "Реквізити", а в головній панелі додано кнопку "Відбір записів". У вікні "Карта" до параметрів шару (для земельних ділянок) додано параметр "Заливка з параметрів об'єкта" для заливки контурів кольором маркування. У вікні "Відбір записів" додано нові параметри відбору - "Грошова оцінка - сума", "Грошова оцінка - дата", "Вигляд документа (оренди)", "Розмір орендної плати, грн" та "Грошова оцінка - сума".

15 березня 2019 року - КВЗКР 2.1.3.0

У параметрах договору додано поле "Стан договору", а у головному вікні програми додана кнопка "Відображення параметрів фільтрування" для відображення панелі з набором параметрів відбору договорів/кошторисів.

12 березня 2019 року - EJRC 2.1.3.6

Внесено нові зміни до довідників адміністративно-територіальних одиниць, пов'язаних із перейменуванням окремих населених пунктів та рад відповідно до змін у законодавстві України. Додано довідник "Об'єднані територіальні громади"та новий вид населеного пункту/ради - "Община". У вікні "Параметри нового рахунку/договору" у закладці "Замовник" додано поле "Ел.пошта". У вікні "Параметри юридичної особи"змінено інтерфейс (блоки полів розділені на закладки) та додано параметр "Файл конфігурацій" для прив'язки фірми-виконавця до параметрів програми.

07 лютого 2019 року - GIS 6.2.1.1

У зв'язку із зміною типу підключення до сервера "Публічна Кадастрова Карта України" виправлено функції отримання кадастрового номера, зведеної інформації про земельну ділянку та завантаження підкладок. Оновлено довідник "Об'єднані територіальні громади" для Київської, Одеської, Чернігівської та Луганської областей. У вікні "Налаштування програми" у закладці "Інше"/"Інтерфейс" додано список закладок для відключення їх видимості у головному вікні "Земельні ділянки". У вікні "Імпорт з Pts, Txt, Dbf, Sdr, Wor, Art, Xyz, In4, I15, Gbd, Cat" додано функції імпорту координат для проекту теодолітного ходу (пункти, ходу, пікети) з можливістю створення нового проекту чи оновлення існуючого. У вікні "Відбір записів" створено функції "Додати до вибраних...", які дозволяють додати до раніше відібраних записів у вікні "Земельні ділянки" вибрані або всі знайдені записи.

15 січня 2019 року - КВЗКР 2.1.2.9

Для таблиці "Список параметрів кошторису" збільшено розміри полів "Формула", "Калькуляція"та "Обгрунтування".

15 січня 2019 року - EJRC 2.1.3.5

Для збірника цін "Розміри оплати земельно-кадастрових робіт та послуг (Київ, 2001)" оновлено коефіцієнт індексації за 2001-2018 роки (станом на 11.01.2019). У вікні "Налаштування програми" для параметра "Спосіб надсилання повідомлень на e-mail" додані додаткові параметри "Розсилка через MS Outlook Express"та "Розсилання через інші поштові клієнти". У вікні "Майстер створення договору" додано поле "Аванс, грн"та перевірка на заповнення значення ІВН для фіз./юр. особи за збереження договору.

14 січня 2019 року - КВЗКР 2.1.2.8

У збірниках цін оновлено коефіцієнти індексації за 2001-2018 роки.

Bootstrap