GIS 6.2

Геодезична Інформаційна Система 6

GIS Agro 6.2

Геодезична Інформаційна Система 6 Агро

КВЗКР 2.1

Кошториси для виконання земельно-кадастрових і проектно-вишукувальних робіт

GisMap Server 1.0

Графічний сервер для ГІС 6 і MapDraw 2

EJRC 2.1

Електроний журнал реєстрації клієнтів 2

MapDraw 2.2

Векторний редактор файлів у форматі ArcView/ArcGis

Google

ІСТОРІЯ РОЗРОБОК ЗА 2020 РІК

30 грудня 2020 року - ГІС 6.2.2.2

У вікні "Імпорт Pts, Txt, Dbf, Sdr, Wor, Art, Xyz, In4, I15, Gbd, Cat" додана підтримка автоматично створених земельних ділянок при виборі декількох JSON-файлів. У вікні "Налаштування програми" у закладці "Обмінний файл XML"/"Загальні налаштування" додано параметр "Збереження файлу в кодуванні UTF8 (з BOM)". Оновлено довідники "Об'єднаних територіальних громад", "Рад", "Населених пунктів" України. У вікні "Земельні ділянки" в меню "Ділянка" додано блок функцій "Операції для всіх зазначених ділянок". У вікні "Технічна документація"та "Реєстрація власності та користування земельними ділянками" (закладка "Технічна документація") додані кнопки для швидкого заповнення полів із шаблонів.

6 листопада 2020 року - ГІС 6.2.2.1

Оновлено довідники "Об'єднаних територіальних громад", "Рад", "Населених пунктів" України. У вікнах зі списком графічних примітивів для точок/ліній/полігонів доданий фільтр/пошук за введеним словом (номером примітиву). У вікні "Налаштування програми" додано деякі параметри для закладок "Обмінний файл XML"та "Розрахунки". Додано деякі можливості експорту обмінних файлів XML. У вікні "Земельні ділянки" в меню "імпорт" додано функцію імпорту "Проїздів з довідника поштових адрес"із сервису www.data.gov.ua (у форматі ел.таблиць MS Excel). Розширений набір полів для функцій "Імпорт/Експорт полігонів у ArcGIS (Shp)".

05 жовтня 2020 року - ЕЖРК 2.1.4.1

У вікнах "Списки Фізичних/Юридичних осіб", "Список співробітників" додано функцію "Імпорт із MS Excel". У вікні "Рахунки та договори" в меню "Сервіс" додано функцію "Пошук, заміна та присвоєння значень". У вікні "Параметри рахунку та договору" у закладці "Платіжки" додано функцію "Від'єднати" для видалення зв'язку рахунку/договору з платіжним документом. Внесено нові зміни до довідників адміністративно-територіальних одиниць, пов'язаних із перейменуванням окремих населених пунктів та рад відповідно до змін у законодавстві України.

04 серпня 2020 року - ГІС Агро 6.2.2.0

Відповідно до постанов КМУ № 134 від 12.02.2020 року оновлено довідник "Видів обмежень та сервітутів XML", а у вікнах "Перегляд (зміни) обмежень, сервітутів та договору суборенди" додано параметри "Кадастровий номер обмеження, сервітуту та субаренди". При експорті обмінних файлів XML для блоків обмежень, сервітутів та суборенди додані теги, відповідно: RENumber, SENumberта SUNumber. У вікні "Карта" для шару "Інтернет-карта" додано вид карти "Кадастрова карта (землі С/Г призначення)", "Кадастрова карта (грунти 2)". У вікні "Земельні ділянки" для головної таблиці "Список земельних ділянок" додано колонку "Система координат"з можливістю сортування списку. Додано підтримку підключення до MS SQL 2019.

10 липня 2020 року - ГІС 6.2.2.0

Відповідно до постанов КМУ № 134 від 12.02.2020 року оновлено довідник "Видів обмежень та сервітутів XML", а у вікнах "Перегляд (зміни) обмежень, сервітутів та договору суборенди" додано параметри "Кадастровий номер обмеження, сервітуту та субаренди". При експорті обмінних файлів XML для блоків обмежень, сервітутів та суборенди додані теги, відповідно: RENumber, SENumberта SUNumber. У вікні "Карта" для шару "Інтернет-карта" додано вид карти "Кадастрова карта (землі С/Г призначення)", "Кадастрова карта (грунти 2)", а також відновлено функцію відображення інформації для "Публічна Кадастрова Карта" (тільки для земельних ділянок С/Г призначення) та "Інтернет-карта (ґрунти 2)". У вікні "Земельні ділянки" для головної таблиці "Список земельних ділянок" додано колонку "Система координат" з можливістю сортування списку. Додано підтримку підключення до MS SQL 2019.

10 липня 2020 року - ЕЖРК 2.1.4.0

Додана підтримка підключення до MS SQL-серверів 2017 та 2019. У вікні "Відбір записів" на закладці "Рахунки та договори" додані нові параметри відбору за датою створення та редагування запису в БД, для відібраного списку записів додано функцію фільтрації рахунків та договорів у головному вікні програми, а на закладці "Рахунки та договори" додано параметр відбору "Представник замовника". Для функції меню "Імпорт"/"Баз даних з диска" додано перевірку на наявність дублікатів платіжних документів для договорів.

01 липня 2020 року - ГІС Агро 6.2.1.9

Додано функцію "Перевірка на перетин для всіх зазначених ділянок" (Ctrl+F7) з можливістю встановлення міток/маркувань для знайдених ділянок. У вікні "Карта" для шару "Інтернет-карта" додано вигляд карти "Топографічна карта (М 1:100000)". У вікні "Камеральні функції" додано функцію "Змінити стан запису" для виділених земельних ділянок. У вікні "Земельні ділянки" в меню "Імпорт" додано функцію "Імпорт об'єктів із програми GPSMeter (gpm)".

14 квітня 2020 року - ГІС Агро 6.2.1.8

Для імпорту додано формати *.KMZ (програма Google Earth)та *.GPM (програма GPSMeter)". У вікні "Карта" для шару "Інтернет-карта" додано вид карти "Топографічна карта (М 1:100000)". У вікні "Камеральні функції" додані функції "Видалити всі межові знаки"та "Змінити стан запису" для виділених земельних ділянок. У вікні "Імпорт з Pts, Txt, Dbf, Sdr, Wor, Art, Xyz, In4, I15, Gbd, Cat" додано імпорт JSON-файлів з геоданими з Національної Кадастрової Системи (НКС).

31 березня 2020 року - ГІС 6.2.1.9

Додано функцію оформлення замовлення на продовження підтримки з головного вікна програми. Для функції меню "Імпорт"/"Ділянок з Google Earth (Kml)" додана підтримка формату *.KMZ. У вікні "Карта" для шару "Інтернет-карта" додано вид карти "Топографічна карта (М 1:100000)". У вікні "Земельні ділянки" в меню "Імпорт" додано функцію "Ділянок із програми GPSMeter (gpm)".

11 січня 2020 року - ГІС 6.2.1.8

Додано імпорт JSON-файлів з геоданими з Національної Кадастрової Системи (НКС) У вікні "Імпорт з Pts, Txt, Dbf, Sdr, Wor, Art, Xyz, In4, I15, Gbd, Cat". У вікні "Карта" додано функцію формування заливки контурів для внутрішніх шарів.

11 січня 2020 року - ЕЖРК 2.1.3.9

У збірниках цін оновлено коефіцієнт індексації за 2001-2019 роки. В модулі "Параметри кошторису (Форма № 3-П)" для кнопки "Видалити кошторис" додано очищення значень усіх полів та перевірку для розрахунку параметрів за "Єдиним податком"та "Державною експертизою". У реєстрі "Платіжні доручення" додано фільтр "Період оплати" для відбору записів за поточний місяць, квартали та рік. Прискорено роботу функції розсилки електронних листів через захищений протокол SSL/TLS.

11 січня 2020 року - КВЗКР 2.1.3.3

У збірниках цін оновлено коефіцієнт індексації за 2001-2019 роки. У вікні "Параметри кошторису (Форма № 3-П)" для кнопки "Видалити кошторис" додано очищення значень усіх полів, а також додано перевірку для розрахунку параметрів за "Єдиним податком"та "Державною експертизою". У вікні "Параметри програми" додано закладку "Таблиці та дані"та параметр "Відображення договорів для поточного виконавця".

Bootstrap